بهترین کارگزار بورس

به دلیل وسعت صنعت کارگزاری در کشور، یکی از مهم ترین دغدغه ی اکثر فعالان بازار، همکاری با بهترین کارگزار بورس و دریافت خدمات ازین شرکت هاست و ما نیز در این بخش، سعی می کنیم با ارائه ی اطلاعاتی از خدمات شرکت های کارگزاری، به رتبه بندی و معرفی خدمات آن ها بپردازیم.

کارگزاران بورس، در سراسر دنیا به عنوان واسطه ی بین سرمایه گذاران و نهاد مالی بورس شناخته می شوند و در ایران نیز ازین قائده مستثنی نیست و به همین دلیل سرمایه گذاران بورس ایران همواره در تلاش برای پیدا کردن بهترین کارگزار بورس می باشند. رشد روزافزون صنعت کارگزاری در کنار افزایش خدمات در این صنعت موجب شده است که انتخاب یک کارگزار مناسب، دغدغه ی اکثر فعالان بازار باشد و ازین رو ملاک هایی برای تعیین کارگزار در نظر می گیرند.ملاک هایی نظیر خرید راحت عرضه های اولیه، ارائه ی اطلاعات بنیادی و تکنیکال از شرکت ها، خدمات مناسب به مشتریان و غیره را در این خصوص در نظر می گیرند.

با توجه به اینکه یکی از ملاک های انتخاب کارگزاران بورس، رتبه بندی آن ها از نظر حجم و ارزش معاملات می باشد، در این صفحه آخرین رتبه بندی های کارگزاران بورس برای شما سرمایه گذار محترم درج می شود. امیدواریم که در انتخاب بهترین کارگزار برای شما راهگشا باشد. البته هر سوالی هم در این خصوص داشتید، در قسمت نظرات همین بخش، مطرح کنید و کارشناسان سایت، مطمئنا به شما در انتخاب بهترین کارگزار آنلاین با برترین خدمات، راهنمایی خواهند کرد.

توجه داشته باشید که این لیست، تنها رتبه بندی کارگزاری ها از نظر حجم و میزان معاملات است و نشان دهنده ی خوب یا بد بودن کارگزاران نیست. برای تعیین بهترین کارگزار بورس، نیاز داریم بر اساس علاقه مندی های خودمان،به بررسی خدمات هر یک از این شرکت ها بپردازیم. برای مثال اگر خدمات آنلاین برای ما اهمیت بسیاری دارد، کارگزاری مفید گزینه ی مناسب تری است یا اگر تلفیقی از خدمات مالی در حوزه ی بورس و بازار آتی سکه را مد نظر داریم، کارگزاری آگاه در این زمینه خدمات مناسب تری را ارائه می دهد. به زودی سعی می کنیم، خدمات هر کارگزاری را برای شما لیست کرده و در انتخاب بهترین کارگزاری برای شما، راهنمایی های لازم را داشته باشیم.

ما سعی می کنیم در دوره های مختلف، لیست بهترین کارگزار بورس و رتبه بندی آن ها را آپدیت کنیم. در لینک زیر، آدرس و شماره تماس، کارگزاران بورس در تهران و شهرستان ها آورده شده است:

آدرس و شماره تماس کارگزاران بورس

به نظر شما بهترین کارگزار بورس کدام است؟